Açık Rıza Metni

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU (“KVKK”)
UYARINCA KİŞİSELVERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA
AÇIK RIZA METNİ
  Ankara Furniture Mobilya Dış Ticaret (“Ankara Furniture” veya “Şirket”) olarak; veri sorumlusu sıfatıyla, 7 Nisan 2016 tarihli ve 29677 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında istisnaya tabi olan hallerin haricinde, kişisel verilerinizin işlenmesi kapsamında aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyoruz, sunulan ürün ve hizmetlerin; kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek size sunulması ve tanıtılması, anket ve memnuniyet çalışmaları gerçekleştirilmesi ve fırsatlar sağlanması amacıyla kişisel verilerinizi internet sitesi kanalıyla toplamaktayız.
 Sizden topladığımız kişisel bilgiler bizimle olan etkileşimlerinizin ve size sağladığımız ürün ve/veya hizmetin içeriğine bağlı olarak değişir.
 Toplanan kişisel verileriniz, yukarıda belirtilen amacın gerçekleştirilmesi doğrultusunda tedarikçilerimizle, iş ortaklarımızla ve kanunen yetkili kamu kurumları ve kanunen yetkili özel kişilerle Kanun’un 5. maddesinde düzenlenen veri işleme şartları kapsamında Kanun’un 8. maddesinde belirtilen kişisel verilerin aktarılmasına ilişkin kurallara uygun olarak paylaşılabilecektir.
İşbu Müşteri Açık Rıza Metni’nde yer alan hususlarla alakalı olarak açık rıza vermiş olduğum kişisel verilerimin, yukarıda açıklanmış olan amaçlarla işlenmesine ve yukarıda belirtilmiş olan kişilere aktarılmasına hiçbir etki altında kalmadan, Müşteri Aydınlatma Metnini de okuyarak açık rıza veriyorum.

 

 

Alışveriş Sepeti
Giriş

Henüz hesap yok mu?

Facebook Instagram Naber Naber TikTok
Whats'App Sipariş Hattı
Mağaza
0 Favorilerim
0 items Sepet
Hesabım